2023 Yeni Yıl Kutlamaları

2023 Yeni Yıl Kutlamaları

ANKARA

Ankara’da 4 Aralık Cumartesi günü, Yeni Yıl Partisi organize ettik.  Partimize Ankara’da bulunan toplam  30 AND gencimiz ve AND üyelerimizin katılımıyla çok keyifli bir gün geçirdik.

Bir etkinliği daha gerçekleştirmiş olmanın yaşattığı sevinç ile AND üyelerinin yeni yılını kutluyoruz. Kutsal emanetimiz Cumhuriyet’imizin 100. Yılını coşkuyla kutlayacağımız 2023’ün yeni umutlarla, verimli, bereketli, coşkulu, heyecanlı ve başarılı günleri ile gelmesini istiyoruz.

İZMİR

AND Gençlerinin 2023’ü karşılama heyecanı devam ediyor. 28.12.2022 akşamı İzmir’de bir araya gelen AND İzmir Gençleri yine örnek bir dayanışmaya imza attılar. Organizasyonu tamamen hür iradeleri ile gerçekleştirdiler. Bize desteklemek düştü. Gün içerisinde büyük bir heyecan ile alışverişlerini yaptılar, alanlarını süslediler, masalarını hazırladılar, Aydın’dan İzmir’e gelen temsilci arkadaşlarını karşıladılar. Coştular, eğlendiler, birbirleri ile kucaklaştılar. Ofisini gençlere teslim ederek ilerleyen saatlerde yeni yıl pastası ile sürpriz yapan Ümit ÜZGÜN’ e teşekkürler ediyoruz.


Bizi takip edin

Projelerimiz

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue

AND Gençlik

Gençlerimizle tanışın.