AND Gençlik Kahvaltı Buluşmaları

AND Gençlik Kahvaltı Buluşmaları

AND Ailesi olarak her yıl aramıza katılan yeni gençlerimizi tanımak ve onlarla kaynaşmak için sizlerle birlikte gerçekleştirdiğimiz “Geleneksel AND Gençlik Kahvaltı Buluşması” nın ilkini Ankara’da gerçekleştirdik.

ANKARA

AND Gençlik Kahvaltı Buluşması’nın ilkini bu yıl 26 Kasım Cumartesi günü Saat 10.30’da Ankara’da 88 Konağı’nda gerçekleştirdik. Yıldızlarımız ile birlikte yine ruhumuza zenginlik katan keyifli bir etkinliği gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşadık. Geleneksel kahvaltımızda gençlerimizi yalnız bırakmayan, her biri birbirinden değerli üyelerimiz ile bir kere daha çok güçlü bir aile olduğumuzu gördük.

İZMİR

AND Gençlik Kahvaltı Buluşması bu kez 04.12.2023 Pazar günü saat:10:00 ‘da İzmir’de gerçekleşti.  Her daim her konuda farkını ortaya koyan İzmir AND Üyeleri, 88 mensupları ve değerli aileleri, AND Yönetim Kurulu, Gençlik ve Spor Komisyonu, AND Gençlik Kurulu Başkanı, İzmir AND Gençlik üye ve mezunlarının eksiksiz katılımı ile oldukça heyecanlı ve keyifli geçti. Umutlarımız büyük heyecanlarla katlanarak yeşermeye devam ediyor. İzmir İl Temsilcimiz Sn. İ. Hakkı Volkan’ın değerli şahsında katılan ve organizasyonda emeği geçen herkese tüm kalbimizle sonsuz teşekkürler ediyoruz.

Kahvaltı bitiminde, ofisinin kapısını AND Gençlerine ve İzmir İl Temsilciliği çalışmalarına açan Sn. Ümit ÜZGÜN ve İl Temsilcisi Sn. İ.Hakkı VOLKAN’a, Başkanımız Sn. Nedim ZEYBEKTEKİN tarafından AND Logosu takdim edildi,

Kahvaltı sonrasında ofiste gençler ve üyelerle yapılan toplantıda duygusal anlar yaşandı. Söz gençlerde idi. Biz sustuk onlar konuştu. Aramıza bu dönem katılan gençlere ev sahipliğini eski gençlerimiz yaptı. Derneğimizi, amaç ve hedeflerimizi, kim olduğumuzu onlar anlattı.

İSTANBUL

AND Gençlik Kahvaltı Buluşması bu kez 14.01.2023 Pazar günü saat:10:00 ‘da İstanbul’da gerçekleşti.  AND ‘ın değerli aileleri, AND Yönetim Kurulu, Gençlik ve Spor Komisyonu, AND Gençlik Kurulu Başkanı,İstanbul AND Gençlik üye ve mezunlarının katılımı ile oldukça heyecanlı ve keyifli geçti. Katılan ve organizasyonda emeği geçen herkese tüm kalbimizle sonsuz teşekkürler ediyoruz.

Bizi takip edin

Projelerimiz

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue

AND Gençlik

Gençlerimizle tanışın.