“Kahvaltıya Misafirimiz Var” projesi

“Kahvaltıya Misafirimiz Var” projesi

Gençlik ve Spor Komisyonu önderliğinde uzun soluklu planlanan “Kahvaltıya Misafirimiz Var” projesi Alanya, Antalya, Kocaeli, Bolu, Isparta ve Bursa’da bulunan gençlerimiz ve üyelerimizin buluşmaları ile hayat buldu. Üyelerimizin aileleri ile bir araya gelen gençlerimiz üyelerimizi yakından tanıma fırsatı buldular, her konuda bol bol sohbet ettiler, fikir alışverişinde bulunarak kaynaştılar.
Mutlu tablolara hep bir birlikte tanıklık ederek herkesin tanışmasına gelecek olan yeni dönemde büyük illerde devam edeceğiz. Çok önemsediğimiz bu projeye bugüne dek katkı sunan herkese sonsuz teşekkürler
Ne demiştik ?
HERKES BİRBİRİNİ TANIYACAK !

“Kahvaltıya Misafirimiz Var” projesi Bolu buluşması üyelerimiz Ayşe-Bayram Çelikbaş Ailesi ve Düzce Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği bölüm öğrencisi Melike ile birlikte evlerinde kahvaltı yaptılar. Destek veren, dahil olan, gençlerimize katkı sunan, ev sahipliği yapan tüm güzel yüreklere içten teşekkür ediyoruz.

“Kahvaltıya Misafirimiz Var” projesi Bursa‘da bulunan üç gencimiz ve bir üyemizin buluşmaları ile hayat buldu. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Son Sınıf Öğrencisi Zilan, Uludağ Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölüm Öğrencisi Serenay 9 Eylül Üniversitesi Restorasyon Yüksek Lisans Öğrencisi Zeynep ile evsahipliği yapan kıymetli üyemiz Ferhat İpek ve Ailesi bir araya gelerek birbirlerini tanıma fırsatı buldular, her konuda bol bol sohbet ettiler, kaynaştılar.
Çok önemsediğimiz bu projeye katkı sunan herkese teşekkürler ediyoruz.

“Kahvaltıya Misafirimiz Var” projesi Alanya ve Antalya buluşması ile hayata geçti. Antalya’dan Gençlik ve Spor Komisyonu üyesi Ayhan Ali Balaban, Akdeniz Üniversitesi öğrencilerinden Çiçek ve Ozan, Alanya’da üyemiz Ertuğrul Şaroğlu, Alaaddin Keykubat Üniversitesi öğrencileri Buket ve Dilan ile buluştular. Kahvaltıya Alanya’dan Sakine Anne ve Filiz kardeşimiz de eşlik etti.

Kahvaltıya katılan AND Gençleri Alanya Tersanesi, Kızıl Kule ve Alanya Kalesi’ni adım adım arşınlayarak kültür gezisini de gerçekleştirmiş oldular.

Antalya’dan Alanya’ya öğrencilerin ulaşımını sağlayan, gençlere eşlik eden Ayhan Abiye, Alanya’da ev sahipliği yaparak kahvaltıyı organize eden, Alanya kültür gezisini planlayan Ertuğrul Abiye yürekten teşekkür ediyoruz.

2022’nin ilk Pazar Kahvaltısı, ilk buluşması Isparta’da gerçekleşti.
“Kahvaltıya Misafirimiz Var” projesi kapsamında Isparta‘da bulunan üç gencimiz bir araya geldi. Süleyman Demirel Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği Son Sınıf Öğrencisi Kürşat, S.D.Ü Sınıf Öğretmenliği öğrencisi Eda ve S.D.Ü Türkçe Öğretmenliği bölüm öğrencisi Nur bir araya gelerek tanıştılar, bol bol sohbet ettiler, kaynaştılar.
Kahvaltıya Gençlik Kurulu Başkan Yardımcısı Kürşat evsahipliği yaptı.
Mutlu tablolara hep bir birlikte tanıklık etmeye devam edeceğiz.

“Kahvaltıya Misafirimiz Var” projesi Kocaeli buluşmasında ev sahipliği yapan Ayşe-Hayati Kara ve Gönül-Adil Duman Ailesi Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencileri Yusuf ve Nesip, Uluslararası İlişkiler öğrencisi Dilara ile bir araya geldiler. Destek veren, dahil olan, gençlerimize katkı sunan, ev sahipliği yapan tüm güzel yüreklere içten teşekkür ediyoruz.

Bizi takip edin

Projelerimiz

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue

AND Gençlik

Gençlerimizle tanışın.