AND Gençliği Anıtkabir’de

AND Gençliği Anıtkabir’de

Anıtkabir Özel Defterine AND Gençliği tarafından yazılan mesaj

YÜCE ATATÜRK,

SAKARYA ZAFERİNİN 100. YIL DÖNÜMÜNDE AYDINLIK NESİLLER DERNEĞİNİN İKİNCİ GENÇLİK KURULTAYINI GERÇEKLEŞTİRMENİN HEM HAKLI GURURUNU YAŞIYOR, HEM DE  devrimlerinin bekçileri olan AND Gençleri olarak huzurunda bulunmaktan büyük bir onur duyuyoruz.

Zamanın ötesinde bir düşünce ve fikirle kurduğun çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’nin değerini her geçen saniye daha iyi anlamaktayız. Senin ilkelerini benimsemiş, fikri hür, vicdanı hür ve irfanı hür gençler olarak; temellerini attığın Türkiye Cumhuriyeti’nin bekçileri olmaktan gurur duyuyoruz. Bütün ümidim gençlikte diyerek bize verdiğin sorumluluğun farkında olan biz gençler, hiç şüphen olmasın ki yaktığın meşaleyi son nefesimize kadar şerefimizle taşıyacağımıza söz veriyoruz.

ATAM, kısıtlı olanaklarla kısa zamanda büyük işler yaptın. İstiklal Savaşı sırasında dahi eğitim, kültür ve sanata daima önem verdin. Geleceğin hekimleri, öğretmenleri, mühendisleri, bilim adamları olarak bizler de AYNI bilinçle, ’Hayatta en hakiki mürşit ilimdir, fendir’’ sözünü kendimize ilke edinerek Türkiye Cumhuriyeti’ni her alanda kalkındıracak; ülkemizi bilim, kültür ve sanat yuvasına dönüştürmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Büyük ATATÜRK, açtığın yolda gösterdiğin hedefe durmadan yürüyeceğimize AND içeriz.

Bizim için anlamlı olan bu günde, AND Gençleri olarak MANEVİ HUZURUNUZ önünde saygıyla eğiliyor ve şükranlarımızı sunuyoruz.

YUSUF CAN ALTİNDAŞ

AND GENÇLİK KURULU BAŞKANI

   2. AND GENÇLİK KURULTAYI

          6 EYLÜL 2021

Bizi takip edin

Projelerimiz

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue

AND Gençlik

Gençlerimizle tanışın.