AND Hatıra Ormanı Projesi

AND Hatıra Ormanı Projesi

25 Kasım 2019 tarihinde başlatılan proje kapsamında üyelerimiz, gönüllü destekçilerimiz ve bursiyerlerimizin katkısı ile Ankara Polatlı’da And Hatıra Ormanı kurulması için çalışma başlatılmıştır. ”Dikili Bir Fidanım Olacak” adı verilen projeden elde edilen gelirin, And gençleri yararına kullanılması planlanmıştır.

PROJENİN AMACI:
AND çatısı altında toplanan gençlerimizin bir proje oluşturabilmesi ve bu projeyi başarıya ulaştırarak; kolektif bir çalışma yapabilmeleri, kendilerine olan güvenlerinin artırılması, iradelerinin kuvvetlendirilmesi hedef alınmıştır. Aynı zamanda gençlerimize, başarılı bir iş yapmanın mutluluğunu tattırarak her yaptıkları işte başarıya ulaşma azimlerinin artırılması, AND’ın ve AND gençliğinin tanınmasını sağlamak, toplanacak bağışlarla daha çok öğrenciye burs verebilmek, gençlerimizi dernek çatısı altında daha güçlü bağlarla birbirlerine bağlamak ve dernek çalışmalarında daha aktif hale getirmek, sosyalleşmelerine katkı sunmak, gelecek nesillere AND ismini ve dikeceğimiz fidanları bırakmak amaçlanmaktadır.

”Dikili Bir Fidanım Olacak” isimli proje kapsamında toplanan bağışlarla, 11 Kasım 2020 tarihinde Ankara Polatlı’da fidan dikme etkinliği gerçekleştirildi. Etkinliğe; üyelerimiz, bursiyerlerimiz ve destek veren gönüllüler katıldı.

Bizi takip edin

Projelerimiz

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue

AND Gençlik

Gençlerimizle tanışın.